צוות הוטרינרים והמומחים

ד״ר עופר צדוקוטרינר ראשי ומנהל

וטרינר מאז 1998. כעבור מספר שנים הקמתי את המרכז הוטרינרי רעננה, מעבר לרפואה עוסק ביישומים שונים של רפואה גנטית.
ייסדתי את עמותת 'כלבים שעושים טוב' יחד עם שותפיי לדרך. עמותה המכשירה כלבים לילדים על הספקטרום. אבא לגאיה תמר ואלמה ושל גוש מדובלל לבן בשם איגי שטוען שהוא וסטי וג'ון החתולה.

ד״ר מיכל רייךוטרינרית

סיימתי לימודי תואר ראשון במדעי הרפואה בביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א ורפואה וטרינרית בבית הספר לרפואה ווטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2000. בעבר עבדתי במחלקת החירום של בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן, בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן כרופאה במחלקת רפואה פנימית.

ד"ר יואב דמארידרמטולוג מומחה

דרמטולוג מומחה של הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה וטרינרית ECVD. מטפל ומלווה אלפי מקרים דרמטולוגים, מדריך סטודנטים לווטרינריה בבי"ח הוטרינרי, 
תוך השתתפות בהשתלמויות מקצועיות וכנסים בארץ ובחו"ל. מאבחן ומטפל בכל בעיות העור והאוזניים ובעיקר במחלות כרוניות.

ד״ר מיכל בלוטמןוטרינרית

בוגרת אוניברסיטת VFU בצ׳כיה. וטרינרית משנת 2014.
מגדלת באהבה 2 גורות אדם, כלבה קשישה ותוכי ונשואה באושר לאמיר וטרינר בעצמו.

עליזה פייגלאחות וטרינרית

עליתי משוויץ ב 2010 במסגרת שירות לאומי כמזכירה רפואית, ללימודי אילוף כלבים עשיתי חיבור ביניהם והגעתי למרפאה כמזכירה ואסיסטנטית. מאז ומתמיד קיים בי חיבור ואהבה גדולה לבעלי חיים. אמא לשניים על ארבע רגליים, ג׳יימי ביגל בן 7 ודייזי חתולת טריקולור בת שנתיים.

איתמר שושןאח וטרינרי

איתמר, בן 34, נשוי לליאת ואבא לסופי המתוקה. אסיסטנט עם נסיון של כ-12 שנה, מאלף כלבים ומטפל התנהגותי. מתופף בלהקת ת'ראש מטאל מצליחה ואוהב ללמוד הסטוריה.

שלומי גנצפרידאח וטרינרי

בעבר התעסקתי בגידול ורבייה של תוכים ולאחר מכן התנדבות בצער בעלי חיים..
זמן רב חיפשתי עבודה עם משמעות ורציתי להיות מעורב בהצלת בע"ח ונתינת הטיפול הכי מסור. בעלים של סוני המתוקה, אסקית המעורבת עם כנענית.

מירב רוטמן דבשמנהלת תפעול, כספים

עיסוקי הקודם במשך 13 שנים היה בתחום החינוך. כמו בחינוך גם בתחום הטיפול בבעלי חיים ועבודה עם אנשים מצריכה אינטראקציה ורגישות. 
נחשפתי לתחום בעלי החיים בשנים האחרונות והחלטתי להצטרף למסע.

עינת פרידמןמנהלת אדמיניסטרציה

עינת בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש במכללה האקדמית תל אביב יפו. עובדת במרפאה משנת 2017 כשהחלטתי להגשים חלום ילדות ולעבוד בסביבת בעלי חיים והשאר- היסטוריה של אהבה.

אמיר אלמלןנציג שירות ומכירות

סטונדט בבית ספר רימון למוזיקה. בעבר מנהל מחלקה פיננסית בשירות לקוחות. התחלתי את עבודתי במרפאה כשחיפשתי משרה עם משמעות ונתינה. וממשיך לגלות כמה כיף ומרפא לעבוד עם בעלי חיים לצד תחושת השליחות המלווה אותי .

אורנה כהןצוות קבלה

בחלק ניכר מחיי, עבודתי השיקה לעולם הרפואי, 20 שנה כליצנית רפואית, ובשנים האחרונות, בנוסף – אני מלווה אנשים שמתקשים בטיפולים רפואיים. תמיד עבדתי עם אנשים, וחלמתי לעבוד גם עם חיות.
במרפאה אני זוכה ללוות את בעלי החיים והוריהם האנושיים, ברגעים השמחים, המאתגרים, המפחידים והמרגשים. מבחינתי זוהי אינה עבודה, אלא שליחות של לב ונשמה.