וטרינר בכפר סבא

המרכז הוטרינרי רעננה מגיע אליכם הביתה!

הצטרפו לשירותי וטרינר עד הבית
עוד היום ושריינו את מקומכם בתכנית!

וטרינר כפר סבא בכפר סבא בצמוד לביתו של דר' עופר צדוק פועלת מרפאת לוויין המשמשת למתן טיפולים שוטפים, חיסונים, טיפולים מונעים ובכל הקשור למקרים המצריכים אבחון מעמיק יותר, המשך הטיפול ניתן במרכז הוטרינרי רעננה. נציין כי פלח ניכר מקהל לקוחותינו ברעננה מגיע מכפר סבא. המרפאה סמוכה לצומת רעננה- כפר סבא.

למה הכפר-סבאים מעדיפים להגיע אלינו?

במרכז הוטרינרי ציוד הדמיה וניתוח מתקדם שלא תמצאו אצל שום וטרינר בכפר סבא, המאפשר לאבחן בזריזות ולתת מענה וטרינרי מיטבי לכל בעיה: מעבדת דם, רנטגן דיגיטלי, אולטרא סאונד, אנדוסקופיה, לייזר ניתוחי; כל הציוד הזה נמצא במרפאה בדרך קבע ומתופעל על ידי צוות וטרינרים מיומן ומסור, ובתגבור וטרינרים מומחים מתחומים שונים (וטרינר עד הבית).

למרכז הוטרינרי קשר מיוחד לקהילת אוהבי החיות של כפר סבא: לא רק כי רבים מלקוחות המרכז הם כפר-סבאים או רק בגלל הקרבה הרבה לעיר, אלא גם בגלל שיתוף הפעולה ההדוק עם עמותת 'כפר סבא אוהבת חיות' ועם עיריית כפר סבא, הפונות למרכז באופן קבוע לסיוע בטיפול בבעלי חיים במצוקה.

אל תתנו לשם להטעות אתכם; המרכז הוטרינרי רעננה הוא לא עוד וטרינר שכונתי, אלא מרפאה ובית חולים וטרינרי המשרת אלפי לקוחות מכפר סבא ומכל אזור השרון, בשגרה ובחירום. לקביעת תור אצל וטרינר תורן או התייעצות, התקשרו למספר 1-700-5000-83 בשעות הקבלה או לוטרינר תורן במספר 054-6677066 (זמין 24 שעות ביממה).

וטרינר כפר סבא

במרכז הוטרינרי ציוד הדמיה וניתוח מתקדם, המאפשר לאבחן בזריזות ולתת מענה וטרינרי מיטבי לכל בעיה: מעבדת דם, רנטגן דיגיטלי, אולטרא סאונד, אנדוסקופיה, לייזר ניתוחי; כל הציוד הזה נמצא במרפאה בדרך קבע ומתופעל על ידי צוות וטרינרים מיומן ומסור, ובתגבור וטרינרים מומחים מתחומים שונים (וטרינר עד הבית).

במרכז הוטרינרי רעננה תוכלו לקבל שירותים וטיפולים מגוונים והכל תחת קורת גג אחת ותחת פיקוח רפואי ומקצועי של הוטרינר ד"ר עופר צדוק

איך מגיעים אל בית חולים וטרינרי רעננה?

ברכב: נוסעים לצומת רעננה מרכז ומשם מערבה לכניסה לרעננה. נוסעים כדקה באחוזה (הרחוב הראשי של העיר) ורואים את שלט המרכז הוטרינרי מימין. החניה ברחוב (וטרינר ברעננה).

באוטובוס: כל קו מאסף שיוצא מכפר סבא ועובר ברעננה מגיע למרכז הוטרינרי: 29, 1, 39 ו-247. יורדים בתחנה הצמודה למרפאה, התחנה השנייה באחוזה שנמצאת מול אחוזה פינת רבוצקי.

וטרינר בכפר סבא

רוצים להזמין אליכם את המרפאה הניידת?
הירשמו עוד היום והצטרפו לתכנית ההרצה שלנו! 

ניתן גם לתאם טלפונית
1-700-500-083

פנסיון חתולים | פנסיון לחתולים ומוסד טיפולי