דף הבית » מאמרים ומידע » בית חולים וטרינרי באזור השרון

מאמרים ומידע

בית חולים וטרינרי באזור השרון

וטרינר באזור השרון

בית חולים וטרינרי באזור השרון – בכל שעה ביממה ניתן ליצור קשר עם מספר החירום שלנו במרפאה – 1-700-500-083, לכל מקרי חירום של בעלי חיים, ולקבלת שירותי וטרינר בהוד השרון תורן בשעת חירום באזור הוד השרון, רעננה, כפר סבא, והרצליה, 24 שעות ביממה.

בשעות הקבלה, ניתן להתקשר גם למספר הרגיל – 1-700-5000-83.

בית חולים וטרינרי – הכתובת שלנו: אחוזה 48 רעננה. ניתן להיעזר במפת הגעה .

וטרינר באזור השרון – בית חולים וטרינרי באזור השרון

הצוות המקצועי של בית חולים וטרינרי מוכן להגיש עזרה רפואית לכל סוגי החירום: טיפול בהרעלה של חתולים או כלבים, תאונות דרכים ומקרי דריסת כלבים וחתולים, בעיות וקושי במצבים של המלטה, פגיעות וחבלות במערכת הראיה, נשיכות ופגיעות ופגיעות ראש ועוד.

המיקום של בית חולים וטרינרי בלב אזור השרון מאפשר נגישות מהירה לכל הפונים מערים השכנות של כפר סבא, רעננה, הרצליה והוד השרון (וטרינר הוד השרון).
בית חולים וטרינרי מצויד במכשור המתקדם ביותר הקיים לטיפול במקרי חירום. מדובר על צילום רנטגן, אנדוסקפיה, בדיקות דם, בדיקות אולטראסאונד ועוד.
השימוש בטכנולוגיות ניתוח והדמייה משוכללות נועד לספק מענה ופתרון ניתוחי מהיר ומקצועי לבעלי החיים המגיעים במצבי כאב ומצוקה.
התשובות של הבדיקות מתקבלות במקום והצוות הרפואי מסוגל להחליט על דרך הטיפול המיטבית הקיימת עבור הבעל החיים וליישם את הטיפול מיידית (וטרינר ברעננה).
בית חולים הוטרינרי יש קשר עם רשת רופאים מומחים המייעצים ונותנים חוות דעת שנייה כאשר יש צורך למחשבה שניה ונוספת עבור המקרה של הבעל חיים. כך שאין צורך ללכת ולפנות לעוד גורמים או מקומות נוספים, כל המענה הקיים האפשרי עבור החיית מחמד ניתן לקבל בבית חולים וטרינרי.

אם קרה מצב חירום אין צורך להתלבט, הרימו טלפון לוטרינר חירום בבית חולים וטרינרי בשיחה אחת יוסר הספק מליבכם. תיאור המקרה וויטריניר תורן ייתן הנחיות ברורות איך כדאי הכי טוב לפעול לטובת החיית מחמד שלכם.

וטרינר באזור השרון מצויד במכשור משוכלל הכולל

  • אמצעי הדמיה – רנטגן דיגיטלי, אולטראסאונד ואקו-לב במקום
  • אנדוסקופיה, כירורגיה ואורטופדיה, טיפולי שיניים במקרי חירום
  • לייזר ככלי ניתוחי מתקדם
  • חוות דעת מומחים ב-27 תחומי התמחות שונים (INTERNET BASED TELEMEDICINE)
  • מעבדות דם מתקדמות, בדיקות דנ"א, רפואת עור, הסעת בעלי החיים לבית החולים

בית חולים וטרינרי מאמינים ביחס חם ואוהב לבעל חיים. המטרה היא לספק קודם כל מלבד הטיפול מיידי הרפואי לבעל חיים גם ביטחון ורוגע לבעלים (וטרינר עד הבית).
הצוות מיומן להקשיב ולהסביר את מתרחש והעתיד לקרות בסבלנות, מסירות ועם ידע רב. המקום כולל חדרי המתנה לנוחות המשתמשים וביקור החיה הפצועה.