דף הבית » מאמרים ומידע » צעצוע של סיפור

מאמרים ומידע

צעצוע של סיפור

ג'ינג'ר היא לא רק קוואליירית יפה ומתוקה להחריד, היא גם ילדה בבית נפלא בו אבא אמא וילד טרי מהתנור (אמרתי תנור? רחם, טרי מהרחם). וכן, ג'ינג'ר היא כלבה שובבה לכל הדעות והנה לכם ההוכחה הניצחת.

ג'ינג'ר כלבה פעילה ושמחה לרוב עלתה ארצה לאחרונה מארה"ב ועדיין מסתגלת להבדלי התרבות, תוך כך הגיעה למרפאה עם תונה על הקאות, הפסקת אכילה ואף קושי במתן צואה. כמובן שעם תלונה כזו עולים מספר חשדות ובמילים אחרות "אבחנות מבדלות" בלשוננו המקשה.
אחת מהן היא גוף זר במערכת העיכול.
גופים זרים אינם זרים לנו😉 ואנו זוכים להוציא מגוון מכובד של גופים זרים, אחד המרשימים שבהם היה מגבת גוף בגודל מלא 100X70 שהוצאה בשלמותה ממעיו של האסקי שובב ומכיל…!
צילומים שפוענחו אף על ידי רדיולוג דווקא לא רמזו בכיוון גוף זר ועקב סימנים קליניים נוספים נאלצנו לעבוד by the book ולשלול אותם אחד לאחד.
לבסוף באחת הבדיקות הצלחנו לשים ידנו על "נקניקיה הגונה" ובמילים אחרות מקטע מעי החשוד כמקטע בו מצוי הגוף הזר, ועקב כך זימנו באופן דחוף רדיולוג לביצוע אולטרסאונד.
הבדיקה היתה חד משמעית, גוף זר עצום במעי הדק של ג'ינג'ר.
עוד באותו יום ונדייק בשעת לילה מאוחרת החל הניתוח של ג'ינג'ר.
כל מילה מיותרת, סרטון ותמונות ימחישו היטב, בקצרה בכל זאת ג'ינג'ר בלעה מעין בובת סמרטוטים גדולה וזו הוצאה בשלמותה ממעיה של ג'ינג'ר.
ג'ינג'ר עשתה התאוששות יפה וכיום חזרה לשגרה מלאה.
שימו לב: תוכן הסרט עשוי להיות קשה לעדינים שביניכם

לפני
אחרי