דף הבית » מאמרים ומידע » מספרת כלבים וחתולים

מאמרים ומידע

מספרת כלבים וחתולים

מיספרווה הגיעה למרכז הוטרינרי רעננה וכל תושבי כפר סבא, רעננה, הוד השרון והרצליה מוזמנים.

מיספרווה היא מספרה מפנקת לכלבים וחתולים.  צוות ספריות מקצועי, מנוסה ואוהב ישמח להעניק לחיית המחמד שלכם טיפול מפנק במספרה כאן במרכז הוטרינרי רעננה. כלנית ספרית כלבים וטכנאית וטרינר מוסמכת, מזה 15 שנה, מאמינה שגם הכלבים / חתולים יכולים להנות מהתספורת לא פחות מבעליהם.

הדר ספרית כלבים מוסמכת, מעניקה טיפול סבלני אוהב ומסור לכל כלב וחתול המגיע לטיפול במספרה.

למה לספר?

שאלה טובה, אין כלבים שאסור לספר ואין כלבים שחייבים לספר, תספורת מקלה במצבים רבים על הכלב / חתול ועל הבעלים וכך נהנים לחיות יחד בצורה הגיינית, נוחה ובריאה. בקיץ מומלץ לספר כלבים הסובלים מחום, נשירה, קשרים או בעיות עור. כלבים וחתולים אכן סובלים מהאקלים הישראלי, תנאי החום והלחות שיש לנו בארץ גורמים לסבל, אי נוחות ואף בעיות בריאות לחיות המחמד. תספורת היא פתרון קל ונעים, במיוחד כשמעניקים לכל כלב / חתול את התספורת המתאימה לו ולבעליו.

כל הגזעים מסתפרים?

כן, אפשר לספר כל כלב החל מצ'יואואה ועד סמוייד (כלבים / חתולים המציגים בתערוכות חייבים לנהוג לפי דרישות מועדון הגזע). פינצ'רים או כלבים עם שיער קצוץ במיוחד יכולים להגיע לרחצה. ופינוקים נוספים.

תספורת הכוונה לגילוח?

כן ולא, אם מספרים את הכלב / החתול כדי למנוע נשירה אז מומלץ לגלח את הכלב קצוץ אך לא עד העור! הספרית תתאים את רמת הגילוח לכל סוג פרווה. אם נשירה היא לא בעיה ניתן לספר גם "ארוך" ולעצב את התספורת לפי הגזע ורצון הבעלים.

ואם לא רוצים ממש לספר…

כלבים יכולים לקבל טיפול טיפוח ורחצה. בטיפול מסרקים, פותחים קשרים (במידת האפשר!) מספרים בטן רגליים טוסיק וראש ולבסוף רחצה וטיפוח הפרווה. מתאים במיוחד לכלבי יורקשייר, שיצו, לאסה, מלטז וכל כלב אחר שרוצה לטפח את הפרווה. עוזר במקרים שהכלב לא נותן להבריש בצורה יסודית.

אפשר רק לרחוץ?

בוודאי! אפשר רק לרחוץ כל כלב או חתול, עם התאמת שמפו לכל סוג עור פרווה וגזע… רחצה כוללת:הברשה, ניקוי אוזניים, גזירת ציפורניים, ריקון בלוטות אנאליות ולבסוף בישום.

אפשר לספר בחורף?

אפשר! בתנאי שהכלב / החתול חי בבית ולא בחצר, במיוחד במשך הלילה. אפשר לספר "תספורת חורף" בה לא מגלחים את הכלב קצוץ מאד, או רק מסדרים את הבטן, טוסיק, כפות הרגליים וסביב העיניים. ואם רוצים להיות יותר שקטים אפשר לקנות לכלב סוודר. אחרי הכל אנחנו מדברים על "חורף" בארצנו הקטנה והחמה…