דף הבית » מאמרים ומידע » מועדון המעריצים של רוקי

מאמרים ומידע

מועדון המעריצים של רוקי

רוקי אחד מנפגעי מלחמת לבנון השנייה שהובא בנסיבות מצערות אחרי פציעה למרפאתנו, טופל שב לאיתנו ואף מצא בית מאמץ. סיפור גבורה מסוג אחר.

rocky_fan_club_mainבאחד מימי המלחמה, בעיצומה של שעת החירום שפקדה את כולנו, קיבלתי שיחה בשעת צהריים מחייל אשר סיפר כי הוא בדרכו חזרה מהלחימה בצפון להלוויה של אחד מ-4 הרוגים, חברים ליחידה. החייל סיפר כי הוא לקח עימו כלב אשר שהה עימם במחנה לשם קבלת טיפול רפואי לאחר שזה נדרס בשוגג על ידי אחד מחברי היחידה. החייל ביקש את עזרתנו באבחנה וטיפול רפואי.

כעבור שעות ספורות הגיע הכלב, ולימים רוקי, למרפאתנו ואחרי אבחנה קצרה בהרדמה אובחנו בצילומי רנטגן שני שברי אגן ושבר בראש עצם הירך.

 

234er2w3re423e23

רוקי בילה במרפאה מספר שבועות במהלכם נותח, עבר שיקום ראשוני והפך ליקיר המרפאה, עד שעזב אותנו לבסוף לטובת משפחה אומנת ואחרי כן משפחה מאמצת. בהמשך אף טופל רוקי במרכז השיקומי לבעלי חיים של ד"ר ליסי שרון בקיבוץ עין דור. כל הטיפולים ברוקי נעשו בהתנדבות על ידי כל הגורמים המעורבים והתוצאות הן הגמול הממשי ביותר.

אם גם אתם נתקלם במקרה חירום וטרינרי, באפשרותכם לפנות למרכז הוטרינרי במספר החירום 054-6677066. המרכז מחזיק וטרינר חירום בכוננות 24 שעות ביממה וזמין לייעץ ולתת מענה וטרינרי בכל עת.